• koltuk yıkama darıca

Koltuk Yıkama Darıca

Koltuk silmek zannedildiği kadar kolay bir iş değildir. Koltuklar üzerine bulunan leke ve pisliklerin koltukların renklerine ve dokularına zarar verilmeden çıkarılması gerekmektedir. Evde kendi imkânlarımızla yapılan temizliklerde hem koltukları deforme etmekte olup, hem de kirleri ortadan kaldırmak yerine daha da fazla içine işlemelerine neden olmaktayız. Bu işi koltuk yıkama darıca temizlik firmasına bırakarak büyük zorluklarla almış olduğumuz koltuklarımızı çok uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabiliriz. Evlerimize gelen profesyonel ekip bir-iki saat gibi kısa bir süre içerinde koltukların tamamını özel makinalarla ve koltuklara uygun deterjanlarla yıkamaktadır. Sonrasında durulamalar yapılmakta olup, kullanılan kokular sayesinde uzun süre koltukların bulunduğu mekânlar temiz kokmaktadır.

Halı, koltuk, kanepe, stor perde hatta yün yorgan temizlikleri de şimdilerde temizlik firmaları tarafından yapılmakta olup, bu sayede bayanlar üzerlerinden büyük bir yükü de atmış olmaktadırlar. Özellikle çalışan bayanların zamanlarının kısıtlı olması işlerinden arta kalan kısımları kendilerine ve ailelerine zor yetiştirebilmeleri yüzünden her daim yardım almaları gerekmektedir. Evlere düzenli olarak yardımcılar gelmiş olsa da işleri yüzeysel olarak yaptıkları için ne yazık ki temizlikler çokta uzun süreli olmamaktadır. Her iş gibi bu işte uzmanına bırakılması gerekip, eşyalar olması gerektiği gibi temizlenerek daha sağlıklı ve daha hijyenik ortamlara sahip olunmalıdır. Yıllarını bu işe vermiş olan ve bünyesinde bulunan tecrübe sahibi kişiler ile koltuklarımızı yıkamakta olan koltuk yıkama darıca makul fiyat teklifleri vererek müşterilerini memnun etmektedir.

Bakıldığında çok kolay bir iş gibi görünse de özen isteyen temizlik sektörü firmaların müşterilerinin memnuniyetlerini kazanma, onlara karşı mahcup olmama adına dikkatli olmaları gerekmektedir. Kullanılacak olan malzemelerin eşyalara göre seçilmesi ve kaliteli olup olumsuz durumlar yaşatmamaları gerekmektedir. Kendisine bu konuda güvenen uzun yıllar bu iş ile yoğrulmuş olan koltuk yıkama darıca temizlik firması araçları ile söz verilen saatlerde adreslere ulaşmakta olup, koltuk ve kanepe temizliklerini yerinde yaptığı gibi, halı, battaniye ve yorgan gibi eşyaları da alarak çalışma alanlarına götürmekteler. Temizlikleri yapılan eşyalar özenle paketlenmesinin ardından belirlenen günlerde adreslere teslim edilmektedirler.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım