• inşaat sonrası temizlik darıca

İnşaat Sonrası Temizlik Darıca

En zor temizliktir inşaat sonrasında yapılan temizlik. Yerlerdeki boya lekeleri, çimento lekeleri, amlardaki pislikler, merdiven aralıkları, tuvalet ve banyolardaki derz lekeleri, musluklardaki, duş akabindeki tozlar, camların kirleri, kapılar günlerce temizlenmek ister. Herkes bu temizliklerin altından kalkamamakta olup hemen telefonlarını eline alarak inşaat sonrası temizlik darıca firması ile irtibata geçmektedirler. Kendi imkânlarını kullanarak temizliklerini yapmak isteyen kişiler bu işin içinden günlerce çıkamayacakları gibi temizliklerde beklenildiği gibi olmayacaktır. Bu konuda uzun yıllardır çalışan ve artık her lekenin ya da pisliğin çaresinin ne olduğunun bilincinde olan uzman firma elemanları vakit kaybetmeden çok hızlı şekilde en kaliteli malzemelerle işe koyularak beklenenin çok daha üzerinde temizliklere imza atmaktadırlar.

Her gün bir yenisi daha biten inşaatların ev ve iş yeri olarak kullanılacak olması işlerin daha hızlı şekilde bitmesini gerektirmektedir. Mekânları kiralayan ya da satın alan kişiler inşaat kalıntılarının kalmaması ve mekânların kullanılır bir hal alması için temizlik firmaları ile günler öncesinden iletişime geçmektedirler. Verilen adreslere gelen inşaat sonrası temizlik darıca ekibi belirli bir plan doğrultusunda iş bölümü yaparak temizliğe koyulmakta olup, mekânların en küçük bölümlerine kadar her bir kısmı tertemiz yapmaktadırlar. Özellikle de zeminlerde fazla miktarda bulunan ve çok zor çıkan boya kalıntılarına kısa sürede müdahale edilmediğinde lekeler çalışan kişileri de zorlayacak olup, işinde uzman kişiler tarafından temizlenmediklerinde ise mekân sahipleri bu lekelerle yaşamayı kabul etmek zorunda kalacaklardır.
Sektöre yıllarını vermiş olan ve müşterilerinden her daim memnuniyet kazanan inşaat sonrası temizlik darıca firması bünyesinde bulunan kişiler gitmiş oldukları mekânlarda gereksiz zaman kaybı ve ekstra masraflarla mekân sahiplerini karşılaştırmamakta olup, anlaşılan zaman dilimleri içerinde söylenen her türlü işi yaparak mekânları teslim etmektedirler. Dairelere ya da iş yerlerine taşınacak olan kişiler karşılaştıkları manzaraları gördüklerinde şaşırmakta olup, zaman kaybetmeden bu tertemiz mekânlara eşyalarını taşıyarak yerleştirmektedirler. Her konuda gerekli yardımı sağlamakta olan firma her daim ilk tercih olmak ve ismini bu özel şehrin her alanına duyurabilmek adına daha özverili çalışarak müşterilerine gerekli güveni sağlamaktadırlar.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım