• halı yıkama darıca

Halı Yıkama Darıca

Eski yıllarda herkes evlerinin bahçe ve balkonlarında halılarını yıkamaktaydı. Eziyetli ve maliyetli olan bu durum her temizlikte bayanlar için oldukça yorucu bir durum olmaktaydı. Yaz temizliği, kış temizliği, bayram temizliği derken bayanların ömrü temizlik yapmakla geçmekteydi. Günümüzde bayanların üzerinden büyük bir yük alan halı yıkama darıca firması olarak en kaliteli deterjan ve yeni sistem makinalar ile hafta sonu ve resmi tatiller dâhil olmak üzerine her daim çalışılmaktadır. Maddi ve manevi olarak oldukça değerli olan yün ve el dokuması halılar da ihtiyaçları olan şekilde özenle yıkanmakta olup, renklerinde ve dokularında hiçbir şekilde istenilmeyen durumlar meydana getirilmemektedir. Birçok kişi halılarındaki lekelerin çıkmadığından ve renklerde bozulmalar olduğundan şikâyet etmekte olup, bir daha o firmalarla çalışmayarak işini uzmanına bırakmaktadırlar.

Darıca’da yaşamın yoğun olması sayesinde bu konuda hizmet vermekte olan firmalara olan taleplerde artmaktadır. Özellikle yılın belli sürelerinde temizliklerin daha yoğun yapılmasından kaynaklı olarak firmalar uzun mesaili çalışmakta olup, müşterilerini memnun edebilmek ve onları mağdur etmemek adına çalışmaktadırlar. Çok geniş alana hizmet vermekte olan halı yıkama darıca her çeşit halıları, battaniye ve yorganları, yatak, kanepe, koltuk takımı ve çekyat temizliklerini de olması gerektiği gibi yapmaktadır. Evlere verilen hizmetlerin yanı sıra iş yerlerine de hizmet sunulmakta olup, bu alanlarda kullanılan yolluk, stor perde ve koltukların temizlikleri de ihtiyaçları olan deterjanlarla gerçekleştirilmektedir. Halılarımızın yıkama ve kurutma yapıldığı alanların temizliği de önemlidir. Nerede ve nasıl yıkandığını bilmek halıları teslim ederken aklımızda gereksiz soru işaretlerinin olmamasını sağlamaktadır.

Halıları adreslere gelerek teslim alan halı yıkama darıca gerekli temizlikleri yaptıktan sonra paketli bir şekilde mis gibi kokan halılarımızı bizlere teslim etmektedirler. Kullanılmaya başlanılan halılar uzun günler kokularını kaybetmemekte olup, bu durumdan memnun kalan kişiler düzenli olarak halılarını işinde uzman olan ve kendisini bu konuda ispatlamış olan firmaya vermektedirler. Bu özel hizmet karşılığında verilen paralarda oldukça makul fiyatlarda olup ev ya da iş yerlerinde kullanmakta olduğumuz tüm halıları hiç tereddüt etmeden yıkatabilmekteyiz.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım