• darıca yorgan yıkama

Darıca Yorgan Yıkama

Yün yorgan yıkamanın eziyetini bilmeyenimiz yoktur. Yorgan sökülüp, yünler yıkanacak, te tek didildikten sonra kurutulacak ve tekrar kılıfların içerisine doldurularak dikilecektir. Bu işlem günler almakta olup, harcanan su, verilen emek biraz külfetli olmaktadır. Diğer yorganlar gibi bu duruma da el atan darıca yorgan yıkama bayanları oldukça memnun eden, annelerimizi yorgunluktan kurtaran özel bir hizmet sunmaktadır. Bu işi üstlenmekte olan kişilerin güvenilirliği eşyalarımızın kötü olmaması adına önemli olmaktadır. İşini ciddiye almayan ve yalnızca ekonomik amaçlı bu işi yapmakta olan kişiler ne yazık ki bünyelerinde bulunan makinalara birden fazla yorgan ve battaniye etmekte olup buda renk karışımına ya da ürünlerde dokuların zedelenmesine ve istenilmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Hiçbir şekilde müşterilerini mağdur etmeyen ve onların beklentilerinin üzerinde hizmetler sunmaya çalışmakta olan darıca yorgan yıkama kendisi ile irtibata geçen kişilerden almış oldukları adreslere seviş araçları ile ulaşmaktadırlar. Battaniye, yorgan halı ve stor perdeleri teslim alarak her birini olması gerektiği şekilde temizlemekte olup, sonrasında taşıma sırasında kirlenmemeleri adına tek tek paketleyerek sahiplerine teslim etmektedirler. Özveri ve dikkat gerektiren temizlik hizmeti herkes tarafından en iyi şekilde yapılamamakta olup, birçok kişi yaşamış oldukları kötü olaylar karşısında deneyim sahibi olup, işi uzmanına bırakmaya karar almaktadırlar. İzmir sınırları içerinde çok geniş alana hizmet sunmakta olan firma çok daha uzun yıllar bu hizmeti sunmak ve kalitenin ne derece ucuza alına bileceğini göstermek adına çalışmalarına devam etmek istemektedirler.

İster halılarınızı, isterseniz battaniye ve yorganlarınızı yıkatmayı düşündüğünüzde hiç tereddüt yaşamadan telefonlarınızı elinize alarak darıca yorgan yıkama ile irtibata geçmelisiniz. Yoğun çalışma saatleri olan firmanın bünyesinde bulunan ekip, müşterilerine vermiş olduğu değer ile eşyaları kendi eşyaları gibi benimsemekte olup, bu sayede hiçbir şekilde istenilmeyen durumlar yaşanılmamaktadır. Tek tek ve en özel deterjan ve yumuşatıcılar ile yıkanarak sizlere teslim edilen battaniyeleriniz uzun zamanlar tertemiz kokular sunarak kullanılacaklardır. Daha fazla düşünmeden ve zaman kaybetmeden hemen gerekli iletişimleri kurarak battaniyelerini ve yorganlarınızı olması gerektiği gibi yıkattırmalısınız.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım