• darıca stor perde yıkama

Darıca Stor Perde Yıkama

Perde, halı, koltuk, cam, kapı, mutfak dolapları, duşakabin, lavabo ve daha sayabileceğimiz birçok eşyalarımızın düzenli olarak temizliklerini yapmak zorundayız. Hayatımızın devamlılığı ve yaşadığımız mekânların yaşanabilir halde olması adına temizlikler büyük önem taşımaktadır. Eskiden büyüklerimiz günlerce bu işlerle uğraşırken hem bu işleri onarın yerine başkalarının yapmalarını hayal ederlerdi. Şimdilerde darıca stor perde yıkama ve daha birçok eşyanın temizliğini daha üstlenmektedir. İzmir gibi büyük bir şehirde her semt ve mahallelere özenle verilmekte olan hizmetlerde halı, battaniye, yorgan ve stor perde yıkamaları yapılmaktadır. Özellikle şimdilerde çamların hepsinde bulunan storlarımızın deforme olmamaları için temizliklerinin olması gerektiği gibi en iyi şekilde yapılması gerekmektedir.
Evde balkonlarında kendi imkânları doğrultusunda stor perdelerini yıkamayan çalışan kişiler ne yazık ki yalnızca tozlarını üzerlerinden atmış olmakta olup, tüm kışın ya da tüm yazın kir ve pisliklerinden perdeleri kurtaramamaktadırlar. Oysaki darıca stor perde yıkama tüm storların cinslerine uygun şekillerde deterjan seçimi yapmakta olup belirli sürelerde perdeleri özenle yıkayarak ilk alındıkları günlerdeki gibi görünmelerini sağlamaktadırlar. Bu durumdan oldukça memnun kalan perde sahipleri yıkamanın sunmakta olduğu, koltuk, halı, battaniye ve yorgan yıkama gibi diğer tüm hizmetlerinden de faydalanmaktadırlar. Eşyalarımızı teslim edeceğimiz kişilerin deneyim ve tecrübeleri, çalışma alanlarının ne derece hijyenik olduğunu bilmek en doğal hakkımızdır. El altından para amaçlı bu hizmeti sunmakta olan kişiler ne yazık ki eşya sahiplerine büyük sıkıntılar yaşatmaktadırlar.

Evlerimizin yanı sıra birçok işyerlerinin camlarında görmeye alışkın olduğumuz storlar özellikle iş yerlerinde evlere oranla daha fazla kirlenmektedir. Okullarda, hastanelerde, yurtlarda, bankalarda, sağlık ocaklarında, ofislerde kullanılan ve giriş çıkışların çok yoğun olduğu camların gün içerinde çok açık bırakıldığı mekânlarda zaman içerinde siyahlaşan storların çok sık olarak temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeyen stor perdeler ne yazık ki kısa sürelerde deforme olacak olup, atılmak zorunda kalacakları için yeniden alınarak ekstra masraflar yapılmak zorunda kalınmaktadır. Bu durumla karşılaşmak istemeyenler darıca stor perde yıkama hizmetlerinden faydalanarak hiçbir zaman bozulmayan ve her daim temiz olan storlarını çok uzun yıllar kullanacaklardır.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım