• darıca koltuk yıkama

Darıca Koltuk Yıkama

Halı, koltuk, yorgan, battaniye ve hatta yün yorganlarımız dahi şimdilerde kapımızdan alınıp temizlenerek bizlere teslim edilmektedirler. Bu hizmet önceki yıllarda büyüklerimizin hayali olurken şimdilerde bizler bu hayali yaşamaktayız. İzmir sınırları içerinde yılın her ayı, ayın her günü ve günüm her saati, bayram, tatil demeden çalışan darıca koltuk yıkama herkesin beklediği kalitelerde hizmeti sunmaktadır. Kanepe, koltuk takımı, çekyat, oturma grupları hatta yataklar yerinde yalnızca birkaç saat içerinde kaliteli deterjan ve makinalar kullanılarak yıkanmaktadır. Kullanılan bu eşyalar üzerinde bulunan hatta içlerine işlemiş olan mikroplar tamamen temizlenmekte ve eşyalar hiç olmadığı kadar hijyenik olmaktadırlar. İstenilen temizliğin sağlanabilmesi adına hizmeti sunmakta olan kişilerin sektördeki tecrübeleri de büyük önem taşımaktadır.

Evde denenen yöntemler ile hiçbir şekilde çıkarılamayan kir ve lekeler daha eşyaların içerine işlemekte olup, buda zaman içerinde istenilmeyen görünüm ve rahatsızlık veren kokuların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu istenilmeyen durumlara hiçbir şekilde olasılık vermemekte olan darıca koltuk yıkama kullanmış olduğu deterjanlar sayesinde uzun zamanlardır duran kir ve lekeleri ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca yıkama sonrasında durulamalar aşamasında kullanılmakta olan kokularda eşyaların günlerce mis gibi kokmalarını sağlamaktadır. Temizlik garantisi veren ve müşterilerine her daim en iyisin sunan kişiler kendileri bu konuda daha ne kadar faydalı olabilecekleri ve daha geniş alana hizmet verebilecekleri adına özenle çalışmaktadırlar.

İstenilen tüm semtlere hatta mahallelere hizmet vermekte olan darıca koltuk yıkama ev sahiplerine ve iş yeri sahiplerine hiç bir rahatsızlık vermeden yerinde sunduğu hizmetleri sayesinde çok daha uzun yıllar bu özel hizmete devam edecektir. Bu hizmet sektörünün daha geniş alanlara ulaşması taleplere cevap verebilecek sayılarda işletmelerin olması temizliklerde sıkıntı yaşanmadan ve işlerden arta kalan kısıtlı zamanlarda bu zorlu işler yapılmak zorunda kalmadan işler normal seyrinde devam edecektir. Halı ve koltuklarının yanı sıra ev makinalarına sığmayan ve yıkanması zor olan tüm battaniye ve yorganlarda en özel makinalarda yıkanmaktadır. Daha da güzel olanı ise şimdilerde birçok aşamadan geçilerek temizlenmekte olan yün yorganlarında temizliklerinin yapılabiliyor olmasıdır.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım