• darıca halı yıkama

Darıca Halı Yıkama

Ev temizliği yapmak bayanlar için başlı başına bir işkence olmaktadır. Bütün eşyalar yerlerinden kaldırılmakta silinip, yıkanıp yerine yerleştirilmektedir. Bayanlar temizliğe genellikle kapı ve pencerelerden başlarken, halılarını da yıkamaya göndermektedirler. Halıları yıkayacak olan firmaların çalışma şekilleri halılarımızın zarar görmemesi adına önemli olduğu için tercihlerde mutlaka özen gösterilmektedir. İzmir’de darıca halı yıkama bekleneni çok üzerinde hizmetler sunarak müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmaktadır. Özellikle fazla paralar verilenerek alınmakta olan yün halıların yıkanması sırasında kullanılacak olan deterjanların kalitesi renklerde ve halının dokusunda istenilmeyen durumlar olmaması adına önemli olmaktadır. Ayrıca halıların yıkamalarını yapmakta olan makinalar en son teknolojiye sahip olup, halılarda hiçbir sıkıntı oluşturmamaktadırlar.

Yıkama işini üstlenmiş olan firmaların yıkama ve kurutma alanlarının temizliği, makinaların kalitesi, halılara uygun olarak seçilen deterjanlar büyük önem taşımaktadır. Bu ayrıntılara dikkat etmeyen firmalar ne yazık ki rakiplerinden çok geride kalıp, işlerine uzun yıllar devam edemeyeceklerdir. Günümüzde eski müstakil evlerden ve bahçelerden eser kalmadığı için yeni binalarda balkonlardan başka alanlar bulunmamakta ve bu yüzden kapı önünde saatlerde halı yıkamalar tarihe karışmış durumdadır. Herkes düzenli olarak halılarını yıkatacağı işinde uzman yıkama firması aramakta olup, yıkanan halıların temizlenmiş, kirlerinden arınmış, mis gibi kokular eşliğinde paketlenmiş olarak gelmesi halı sahipler için önemli olmaktadır. Bu konuda yıllarını bu işe vermiş olan darıca halı yıkama kısa süreler içerinde adreslerden halıları teslim alıp, yıkamaları gerçekleştirerek halıları yeniden adreslerine teslim etmektedir.

Halıların metrekarelerine göre fiyatları değişmekte olup, sabitlenen fiyatlar bayanların halılarını zorlanmadan ve maddi kaygılar yaşamadan yıkatmalarını sağlamaktadır. Evlerimizde kullanılmakta olan halıların yanı sıra otel, yurt, okul, ofis gibi daha birçok işyerlerinde kullanılmakta olan halılarda yıl içerinde belli aralıklarda darıca halı yıkama tarafından yıkanmakta olup, kullanıcılar mis gibi kokan halılardan memnun kalmaktadırlar. İzmir gibi büyük ve hayatın hızlı geçtiği şehirde fazla talep gören halı yıkama hizmeti her geçen gün biraz daha fazla talep görmektedir. Sizlerde özenle seçerek ve büyük paralar vererek almış olduğunuz halılarınızın görüntüsünden bir şey kaybetmemesini istiyorsanız halılarınızı teslim edeceğiniz kişileri özenle seçmelisiniz.

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım