LOGO-izmirogullari

İzmiroğulları Halı Yıkama Tesisimiz yüksek standartlarında hizmet vermektedir. Hijyen ve kaliteli işçilikten ödün vermemekte kararlı olan firmamız yaptığı işin insan sağlığı ile doğrudan alakalı olduğunun bilinci içerisindedir. Bu sebeple halılarınız steril ortamda antialerjik ve antibakteriyel özel bio deterjanlar ile makinelerimizde yıkanmaktadır.

Durulama suyumuz şebeke suyudur, kurutma alanımız yazın caddeden uzak balkonda(araçların tozlarından uzakta) kışın kurutma odası klima altında kurutulur, kuruduktan sonra sanayi tipi yüksek emiş gücü olan makinelerde (vakumlanıp) süpürülüp sizlere hazır hale getirilir. Halı yıkama firmalarının hangi ortam ve standartlarda halı yıkama hizmeti verdiklerini halkımız bilmektedir görmektedir.

Sektörün çeşitli eksiklikleri ve halkımızın gerçek temizlik beklentilerine cevap vermek için İzmiroğulları sizlerin hizmetinde olmaktan gurur ve onurludur. İzmiroğulları da sizlere söylenen teslim gününde halılarınız elinize ulaşmış olur. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana geçen zaman içerisinde halkımızın ilgisi ve beğenisin den ötürü tüm halkımıza teşekkürü bir borç biliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

“İzmiroğulları Sosyal Temizlik Hizmetleri”

Zamanı sevdikleriniz ile paylaşın, temizlik işini bize bırakın…

© Copyright 2016 - İzmir Oğulları - DARICA Web Tasarım